Par mums Nodarbības Jaunumi Foto Kontakti

No 6 mēnešiem līdz 1 gada vecumam
No 1 līdz 2 gadiem
2 līdz 3 gadi
3 līdz 4 gadi
4 līdz 5 gadi
Individuālās nodarbības
Nodarbību maksa
Nodarbību saraksts

 No 6 mēnešiem līdz 1 gada vecumam


Bērniņam šajā vecumā nepieciešama nedalīta vecāku uzmanība un emocionāli piepildītas attiecības. Šādās attiecībās kopējais emocionālais stāvoklis modina interesi un ceļ mazuļa vispārējo aktivitāti.

Nodarbībā piedāvājam iespēju apgūt dažādas dziesmas, skaitāmpantus, bērnu dzejolīšus, kā arī rotaļas ar dabas materiāliem, un, klausoties mūziku, kustībā izjust tās noskaņu, ritmu un tempu. Dziedot, dejojot, skaitot skaitāmpantus, klausoties mūziku un izzinot apkārtējo pasauli kopā ar bērniņu, atklājas iespēja bezgalīgi dažādos veidos apliecināt mazulim savu mīlestību. Tādējādi bērnā veidojas drošības izjūta. Dzirdot izteiksmīgus dzejolīšus, kā arī māmiņas balsi dziedam, stabilizējas bērna elpošanas sistēma, bērniņš reaģē uz balss emocionālo toni un atdarina skaņas, savukārt, iepazīstot dažādus materiālus un priekšmetus, iemācās veidus, kā ar tiem darboties.

Nodarbība skolotājas vadībā ilgst līdz 60 minūtēm, pēc tās – 30 min. paspēlēšanās un parunāšanās par māmiņām svarīgiem jautājumiem.© 2009-2015 "Pīks un Pīka" | Kleistu 11/1, Rīga | info@piksunpika.lv