Par mums Nodarbības Jaunumi Foto Kontakti

No 6 mēnešiem līdz 1 gada vecumam
No 1 līdz 2 gadiem
2 līdz 3 gadi
3 līdz 4 gadi
4 līdz 5 gadi
Individuālās nodarbības
Nodarbību maksa
Nodarbību saraksts

 3 līdz 4 gadi


Atraktīvs un aktīvs vecumposms! Bērns jau apzinās savu „es”. Vecāki pamana sava bērna iemīļotākās nodarbes (zīmēšana, spēlēšanās ar mazām rotaļu figūriņām, lomu spēle, vingrošana, stāstu sacerēšana, dziedāšana u.c.), kuras tiek ņemtas vērā arī studijas nodarbībās.

Viens no būtiskiem nodarbību satura elementiem ir spēles pie klavierēm – agrīnā vecumposma bērniem izstrādātas, klavierspēles iemaņas veidojošas rotaļas un spēles. Tās palīdz bērnam apgūt klaviatūru un nošu rakstu, vienlaikus vingrinot redzes, dzirdes un taustes sajūtas. Rotaļu darbība notiek gan ap, gan pie klavierēm. Muzikālajās kustību rotaļās nostiprinās līdzsvara izjūta un stāja, kustību koordinācija un plastiskums. Ieklausīšanās atsevišķās skaņās, melodiskos motīvos, kā arī vienkāršās melodijās aktivizē emocionālo atsaucību uz mūziku un atraisa vēlmi pašam izteiksmīgi muzicēt – dziedāt, improvizēt, spēlēt pēc dzirdes un pēc notīm.

Nodarbība notiek vienu (divas) reizes nedēļā. Tā skolotājas vadībā ilgst līdz 60 minūtēm, pēc tās – 30 min. draudzēšanās un spēlēšanās laiks.© 2009-2015 "Pīks un Pīka" | Kleistu 11/1, Rīga | info@piksunpika.lv