Par mums Nodarbības Jaunumi Foto Kontakti

No 6 mēnešiem līdz 1 gada vecumam
No 1 līdz 2 gadiem
2 līdz 3 gadi
3 līdz 4 gadi
4 līdz 5 gadi
Individuālās nodarbības
Nodarbību maksa
Nodarbību saraksts

 Individuālās nodarbības


 

 Klavierspēles nodarbības

Tiek izmantota alternatīva pieeja, kur improvizācija ir viens no svarīgākajiem nodarbības elementiem. Improvizācijas dažādie veidi ne tikai rotaļīgi, dabiski un nepiespiesti palīdz apgāt klavieru spēlēšanas paņēmienus, bet ļauj klavierspēles nodarbībām būt piepildītām ar kustību, ritmu un radošo iztēli. Tiek pielietoti elementi no mākslas un kustību terapijām, kā arī no mūzikas terapijas un saskarsmes psiholoģijas.

Nošu mācīšanās procesā izmantoti Eiropas mūzikas skolas (Fr.Emonts), K.Orfa, T. Judovinas - Galperinas un Suzuki metodiku elementi.

Pusaudžiem, jauniešiem un pieaugušajiem tā ir iespēja apgūt mūzikas pierakstu burtu-ciparu sistēmā, improvizācijas spēles pamatelementus, harmoniju kā noteicošo faktoru mūzikas „radīšanā uz vietas”. Tāpat iemācīties iemīļotus klasiskās un/vai populārās mūzikas skaņdarbus, kā arī apgūt iemaņas radīt mūziku filmām, stāstiem vai pasakām.

Radošie impulsi tiek gūti no dažādu stilu un žanru mūzikas klausīšanās ierakstos, kā arī no pieaicinātu mākslinieku priekšnesumiem.

 

 © 2009-2015 "Pīks un Pīka" | Kleistu 11/1, Rīga | info@piksunpika.lv