Par mums Nodarbības Jaunumi Foto Kontakti

No 6 mēnešiem līdz 1 gada vecumam
No 1 līdz 2 gadiem
2 līdz 3 gadi
3 līdz 4 gadi
4 līdz 5 gadi
Individuālās nodarbības
Nodarbību maksa
Nodarbību saraksts

 2 līdz 3 gadi


Pīks un Pīka kopā ar bērniem risina dažādas svarīgas sadzīviskas tēmas (par sveicināšanos, par draudzēšanos, par laika apstākļiem, dažādu noskaņojumu u.c.)

Bērni pamazām kļūst aizvien patstāvīgāki. Acīmredzams ir pašu prieks par apgūto. Nodarbībās par nozīmīgu uzdevumu kļūst domāšanas, koncentrēšanās spēju, atmiņas un citu izziņas procesu attīstības veicināšana. Kopā spēlējot ritma instrumentus, dziedot, dejojot un ejot rotaļās, pilnveidojas sadarbošanās prasmes. Neizpaliek arī pirkstiņspēles un skaitāmpanti. Šajā vecumā bērni labprāt klausās arī klasisko mūziku un iejūtas tās tēlu raksturos.

Katram ir svarīgi būt labam, mācīties pašam vērtēt savu darbošanos un rīcību (pareizi – nepareizi, labi – slikti). Skolotājas pozitīvais novērtējums papildus vecāku atzinībai veido mazajā cilvēkā drošības izjūtu un pārliecību par sevi.

Nodarbība notiek vienu (divas) reizes nedēļā. Tā skolotājas vadībā ilgst līdz 60 minūtēm, pēc tās – 30 min. draudzēšanās un spēlēšanās laiks.© 2009-2015 "Pīks un Pīka" | Kleistu 11/1, Rīga | info@piksunpika.lv